"Hizmetlerimiz"

İskenderun'un en deneyimli çiçek sitesi olan iskenderun.com.tr 1973 yılından bu güne kadar mutluluğunuz için hizmet vermektedir. Hatay'ın dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan iskenderun.com.tr aynı zamanda yurtdışına yapmak istediğiniz sürprizleriniz için, kendi bayi ağı ile, yakın zamanda sizlerin hizmetinde olacaktır.

 

"Çiçek sektörünün içinden gelmiş ve mutluluğun sırrını bilen kadromuzla, yapacağınız sürprizleri en iyi şekilde koruyacağımıza ve amacına ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Siz seçiminizi yapın, biz sevdiklerinizi mutlu edelim. iskenderun.com.tr olarak, duygularınızı taşımaktan ziyade, doğru şekilde aktarabilmek adına yeni geliştirmelerle sürekli yanınızda olacağız. Sosyal medya hesaplarımızdan, 444 7 340 Çağrı Merkezimizden tarafımıza geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz.Tel: 0326 617 77 10 - 614 79 67 WhatsApp :0532 653 23 53

   

iskenderun.com.tr kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. Çiçeğin gücünü keşfedecek, etkilerine inanamayacaksınız. Unutmayın! Çiçek, iskenderun çiçek'ten alınır.